Nakupovat můžeš už dnes !


Festival interaktivní zábavy a videoher FOR GAMES, který se koná ve dnech 20. až 22. října, letošním návštěvníkům představí novinky ze světa hraček a her i produkty předních firem z oboru. Pro ty, kteří hledají inspiraci z pohodlí domova nebo si chtějí atraktivní zboží objednat online, mohou využít partnerský web veletrhu Shopex.cz.

Pro starší děti, ale i dospělé milovníky videoher a interaktivní zábavy bude veletrh FOR GAMES opravdovým svátkem. Jako tradičně tato akce přinese novinky ze světa herních konzolí, PC, hardware a opět i to nejlepší napříč příslušenstvími všech herních platforem.

Pestrý sortiment je k dispozici také na webovém portálu Shopex.cz. Jeho prostřednictvím mají nejen návštěvníci akce jedinečnou příležitost získat produkty, které budou vystaveny právě na veletrhu. Tato marketplace platforma nabízí také přístup k exkluzivním a limitovaným edicím vánočních dekorací a doplňků přímo od vybraných designérů a prodejců. Jaké nabízí výhody?

Veletržní produkty je možné nakupovat nejen během konání akce, ale také po celý rok, a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Navíc za konkurenceschopné ceny, kdy nechybí pravidelné slevy, akce či speciální nabídky. Shopex.cz klade také důraz na bezpečnost transakcí zákazníků a nabízí zabezpečené platební brány. Díky spolupráci s prověřenými prodejci, především z řad vystavovatelů na letňanských veletrzích, jsou zásilky doručovány spolehlivě a rychle. Stačí si jen vybrat z široké nabídky. Více na www.shopex.cz.