Herní event FOR GAMES znovu otevírá brány veřejnosti již tento víkend

Nejočekávanější herní event tohoto roku je tady a ASUS je u toho. FOR GAMES otevřou své brány již tento víkend 21.-24.10.2021 na výstavišti PVA EXPO Letňany. Čtyřdenní nadupaný program zahrnuje komunitní esport turnaj, setkání s herními influencery, a také představení letošního soutěžního desktopu BOOST MY PC. Mimo to se návštěvníci naučí, jak si postavit stolní počítač a po celou dobu akce budou probíhat také soutěže o hodnotné ceny a miniturnaje. Z akce bude i live stream a zároveň budou streamovat i samotní influenceři.

ROG FOR GAMES se konečně po nechtěné roční covidové přestávce vrací na scénu a láká návštěvníky na čtyři dny plné programu s influencery, her a zábavy. Diváci se také budou moci podívat do zákulisí komunitního turnaje v esportu.

Na akci účastníci mohou soutěžit o hodnotné ceny.  Zároveň na FOR GAMES proběhne i zahájení soutěže BOOST MY PC, kde představíme našlapaný herní desktop sestavený z ASUS komponentů, o který se bude soutěžit až do 15.11.2021. Budou ale probíhat i další výzvy o různé hodnotné ceny pro návštěvníky FOR GAMES.

Celou akci budou streamovat i naši techničtí PR z ROG Techroom, kteří na FOR GAMES nesmí chybět. Mimo to vás seznámí i s ROG novinkami.