Esport znovu na For Games! Chystá se atraktivní stage i program. Před tisícovkami fanoušků změří síly česká špička


Po velmi úspěšném loňském ročníku na festivalu For Games opět vyvrcholí největší tuzemská esportová liga. Diváci se můžou těšit nejen na nejlepší domácí týmy v herních titulech Counter-Strike nebo Dota 2, ale i na doprovodný program, který vás vtáhne do děje.

Narvané tribuny skandujících diváků, vyrovnané bitvy a velkolepá stage. Na nezapomenutelný zážitek se skvělou atmosférou lákají na letošní ročník For Games organizátoři Sazka eLEAGUE, která je v tomto ohledu největším projektem na československé scéně.

Sezóna s tituly jako je Counter-Strike a Dota 2 vyvrcholí právě na herním festivalu na výstavišti v Letňanech. Na hlavní pódium se dostanou ti nejlepší z nejlepších, na jejichž velké finále se těší už zástupy fanoušků. Těm zprostředkujeme osobní setkání s jednotlivými hráči.

Rádi přivítáme i ty, kteří v esportu nejsou kovaní nebo se s ním teprve seznamují. Chystáme napěchovaný harmonogram s různými atrakcemi, které vaší návštěvu zpestří a kdo ví, třeba právě z vás nebo vašich dětí vyroste profesionální esportový hráč.