FOR GAMES FOR GAMES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Plán výstaviště




Závěrečná zpráva 2017


 

 

 



A New World: intimate music from FINAL FANTASY


V květnu představí pražský koncert "A New World: intimate music from FINAL FANTASY” svým posluchačum překrásné skladby z celé série FINAL FANTASY v kostele svatých Šimona a Judy. The New World Players zahrají nejen mnohé klasické a oblíbené ale také překvapivé skladby z více než třicetileté historie Final Fantasy pod vedením oceňovaného dirigenta Erica Rotha za spolupráce vynikajícího Benyamina Nusse. Od vyprodaného koncertu v dubnu 2016 jsme přidali mnoho nové a svěží hudby z neobyčejného světa Final Fantasy!

 

Info: https://ffnewworld.com/concert/prague18/

Tickets: https://www.ticketpro.cz/hudba/pop/2271092-music-from-final-fantasy.html



Termín: 25.10.2018 - 28.10.2018

Místo konání: PVA EXPO PRAHA

 

Termíny uzávěrek
1. termín uzávěrky za zvýhodněné ceny pro přihlášení: 1. 6. 2018
2. termín uzávěrky pro přihlášení: 13. 7. 2018
Uzávěrka přihlášek: 17. 8. 2018
Uzávěrka technických služeb 17. 8. 2018

Příprava montáže a expozic
23. - 24. 10. 2018 / 8.00 - 20.00

Registrace vystavovatelů
23. - 24. 10. 2018 / 8.00 - 18.00
25. 10. 2018 /8.00 - 10.00

Termín konání pro vystavovatele
25. 10. 2018 / 8.00 - 18.00

26. 10. 2018 / 9.00 - 18.00

27. 10. 2018 / 8.00 - 18.00

28. 10. 2018 / 8.00 - 16.00
 

Demontáž expozic
28. 10. 2018 / 17.00 - 24.00
29. 10. 2018 / 00.00 - 10.00

 

Vyplnitelné formuláře ve formátu PDF

Kompletní přihlášky:

Jednotlivé listy:

Montážní pokyny:

Objednávkový katalog služeb: 

 • Objednávkový katalog služeb [pdf]
 • Přihláška do soutěže GRAND PRIX [pdf]


Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem




PF 2018




SOUTĚŽ !!! Datum vydání hry Super Mario Odyssey se kvapem blíží !!!


Datum vydání hry Super Mario Odyssey se kvapem blíží a Mario se tak rozhodl navštívit veletrh videoher a interaktivní zábavy ForGames, který se odehrává v PVA Letňany od 19. do 22. 10. Mario na akci bude v mnoha podobách. Vyberte si tedy jednu podobu, vyfoťte se u ní a pod hashtagem #MarioNaForGames sdílejte na sociálních sítích (pozor, u některých musíte zvolit, aby příspěvek byl veřejný) a získejte šanci vyhrát hru Super Mario Odyssey pro Nintendo Switch spolu s trikem ke hře.



Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale 1.


Přijďte si prohlédnout dynamické SUV Ford Kuga. Vystavovat budeme i populární Focus Kombi, který můžete mít již za 319 990 Kč. Přitom se jedná o vůz s výkonným motorem o výkonu 105 k a rozsáhlou standardní výbavou obsahující například klimatizaci, palubní počítač, kožený volant a komplexní bezpečnostní výbavu. Na ploše budou i další zajímavé modely. Naši specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Připravili jsme pro vás zvýhodněnou nabídku při příležitosti této výstavy. 

 

Více o modelech Ford na www.ford.cz.



ConQuest entertainment a.s. na ForGames - největší stánek věnovaný Nintendo produktům ve své historii


„ ConQuest entertainment a.s. ukáže na ForGames největší stánek věnovaný Nintendo produktům ve své historii. Na stánku o rozloze 228 m2 bude připravených 42 domácích herních konzolí Nintendo Switch a 19 handheld zařízení z rodiny Nintendo 3DS, na kterých lze zkoušet velké množství již vydaných titulů. Na fanoušky a návštěvníky FOR GAMES však čeká velké překvapení! S podporou od Nintendo of Europe nabídne český distributor na svém stánku k vyzkoušení dosud nevydané tituly pro konzoli Nintendo Switch. Největší lákadlem pro fanoušky bude rozhodně Super Mario Odyssey. Hru, která je ověnčena mnoha oceněními z videoherních výstav E3 a Gamescom, si návštěvníci budou moci vyzkoušet již týden před jejím oficiálním vydáním.

Seznam titulů, které budou k vyzkoušení na konzoli Nintendo Switch:

 • The Legend of Zelda Breath of the Wild
 • 1-2-Switch
 • ARMS
 • Pokkén Tournament
 • Mario Kart 8 Deluxe
 • Splatoon 2
 • FIFA 18
 • Mario+Rabbids Kingdom Battle
 • The Elder Scrolls: SKYRIM
 • Fire Emblem Warriors
 • Super Mario Odyssey

Seznam titulů, které budou k vyzkoušení na zařízení z rodiny Nintendo 3DS:

 • Metroid Samus Returns
 • Pokémon Sun & Pokémon Moon
 • YO-KAI Watch 2
 • Mario & Luigi: Superstar Saga+Bowser’s Minions
 • Monster Hunter Stories

Návštěvníci by si rozhodně neměli nechat ujít výstavní prostor pro amiibo figurky, protože budou mít jedinečnou šanci si prohlédnout chystané novinky k Super Mario Odyssey a šampiony ze hry The Legend of Zelda Breath of the Wild.

Doporučujeme také pozorně sledovat facebookové stránky Nintendo distributor Česká a Slovenská republika pro další informace ohledně chystaných turnajů o ceny a soutěží. „



CIBIEN´S CORNER -


Zachováváme pocity z našeho mládí, kdy hrát na starých počítačích a konzolích bylo takovým malým rituálem, nebylo tak samozřejmé jako dnes, kdy si každý může zahrát promakanou hru prakticky kdekoli a jediná starost kterou má, je, kdy dostáhnou aktualizace na Steamu. Doby, kdy jsme se modlili při načítání hry z diskety, nebo kazety, aby se vůbec načetla. Měli jsme různé fígle na to, jak vložit disketu do mechaniky tak, aby se pravděpodobnost načtení hry zvýšila… A pak to nekonečné opakování úrovně, protože hry tenkrát měly většinou jednu obtížnost a ta nebyla zrovna na úrovni „beginner“. Na řadě exponátů si u nás můžete zahrát svou oblíbenou hru, napsat dokument v T602, odeslat mail přes vytáčené připojení, nainstalovat hru z šestnácti 3.5“ disket ve formátu .arj apod. Na FOR GAMES budete moci vyzkoušet v naší herně. 



OMEN League of Legends Finals - mezinárodní turnaj s českou účastí


V rámci veletrhu FOR GAMES proběhne v sobotu 21.10. grandfinále turnaje OMEN League of Legends Finals, kde se utkají týmy z nejrůznějších koutů světa o luxusní notebooky z dílny OMEN by HP.
Kromě domácí české reprezentace přijedou také týmy ze Saudské Arábie, Jihoafrické republiky, Ruska, Turecka a Polska. A kdo bude tvořit reprezentaci česka? Bude to tým eSuby, který si místo na světovém finále zajistil výhrou v lokální OMEN kvalifikaci, která vyvrcholila 15. 7. 2017. Všechny týmy, včetně české reprezentace, budou ubytovány v luxusním pražském čtyřhvězdičkovém hotelu a na výstaviště i z výstaviště pro hráče bude zajištěn odvoz. Přímo na místě turnaje se hráči utkají na herních noteboocích OMEN od HP s procesory Intel Core i7 a kompletním setem nových periferií OMEN od HP.
Turnaj sponzoruje nám již známý OMEN od HP a právě o produkty z dílny této značky se na turnaji hraje. Celkový vítěz si odnese herní notebooky OMEN do HP s procesory Intel Core i7 v celkové hodnotě přes 200 000 Kč. Ani tým, který podlehne až ve finále, ale neodejde s prázdnou. Pro hráče celku, který skončí na druhém místě, bude připravo pět setů herních periferií OMEN od HP. Turnaj bude probíhat celý den v sobotu 21.10. na stánku OMEN od HP. První zápasy začnou již dopoledne. Tak si připravte hlasivky a doražte, rádi vás na místě uvidíme.



Alza.cz Showroom v hale 2D na veletrhu FOR GAMES


Letošní ročník FOR GAMES nabídne Alza.cz na ploše 800m2 showroom plný nejrůznějších aktivit pro celou rodinu. Přijďte se pobavit, soutěžit .V showroomu se sejdou přední herní a technologické značky. Samsung zde ukáže nejnovější herní televize, telefony a tablety. Výrobce herních monitorů AOC předvede svou řadu AGON, která umožňuje všem hráčům ten nejlepší zážitek z hraní. Vyzkoušet budete moci špičkové herní periferie od Logitechu, Trustu či HyperX. Výrobce notebooků Lenovo se svou herní řadou Legion bude prezentovat nekompromisní herní výkon zabalený do lehkého kompaktního řešení. DEV1S svoje herní brýle, které zvyšují komfort při hraní a chrání oči hráče. Asus si připravil Overlocking show, chybět nebude ani virtuální realita s HTC Vive. Na své si přijdou i fanoušci konzolí. Sony Playstation představí nejnovější herní tituly a Microsoft Xbox zase novinku FIFA 18. Alza.cz ukáže také řadu svých počítačů vytvořených ve spolupráci s nejlepším českým herním týmem Extatus, se kterým si návštěvníci budou moci nejen zahrát, ale také se vyfotit nebo si nechat poradit, jak se stát lepším hráčem. Pokud jste fanoušek nejen technologií, ale i ekologie, určitě oceníte možnost posadit se do nejžádanějšího elektromobilu současnosti – Tesly Model S nebo si osedlat některou z elektromotorek. A na závěr máme přichystaný program taky pro každého hračičku v podobě nejnovějších dronů a jiných „hraček pro dospělé“ .



DXRacer výzva ve FIFA18


DXRacer výzva ve FIFA18 je tu. V sobotu 21.10. 2017 přiď do stánku DXRacer na ForGames a zúčastni se FIFA výzvy. Dej profesionálnímu hráči z teamu Dark Tigers alebo eEriness minimálně 1 gól a zařadíme tě do losování o DXRacer. Vyhlášení soutěže bude v sobotu po 17 hodině.  #dxracervyzva #ForGames #totomabavi



Soutěž cosplay


Pozor! Pozor! Cosplayeři, jedna velká soutěž se blíží!
Hraje se o 10 000 Kč a spoustu dalších cen.
Kdy? V sobotu 21. 10. 2017 
Kde? Tiger Stage - hala 5C



JRC herní zóna


 

JRC herní zóna se i letos ponese v duchu JRC - Tvůj nejlepší spoluhráč.

Na našich stáncích budeme mít nejnovější hry, konzole, módu a doplňky pro všechny fanoušky her, navíc za speciální veletržní ceny. V naší herní zóně si návštěvníci budou moct vyzkoušet ty nejnovější herní pecky na nejvýkonějších konzolích současnosti. Předveď své hráčské schopnosti při hraní nejnovějšího dílu nejprodávanější herní série na světě FIFA 18, nebo se projeď v nejrychlejších autech v novém Gran Turismo Sport, které vychází v češtině! Samozřejmě nebude chybět virtuální realita nebo taneční souboje ve hře Just Dance!



Nerf Arena


Sbírej XPčka za tréninky, turnaje, nákupy ... a ukaž všem, co v Tobě je! Vyšplhej v žebříčku hodností až na samotný vrchol a staň se Mistrem Nerfu! Nerf Arena (www.nerfarena.cz) nebude na For Games chybět. A co Tě čeká? Přijď si zahrát turnaj, zastřílet na střelnici nebo se jenom dozvědět od Strážců Arény něco více o tomto celorepublikovém projektu.



OMEN turnaje ve hře League of Legends


V rámci FOR Games 2017 proběhne finále mezinárodního OMEN turnaje ve hře League of Legends. Hrát se bude o pět herních notebooků OMEN od HP s výkonnými procesory Intel Core i7 v celkové hodnotě přes 200 tisíc korun. Na finálový turnaj se probojovaly týmy ze zemí Jihoafrická republika, Rusko, Turecko, Saudská Arábie, Polsko a nebude chybět ani český zástupce. Hlavní turnaj se uskuteční v sobotu 21. října ve stánku OMEN od HP. Celý turnaj bude živě streamován a komentovat jej budou největší hvězdy české League of Legends scény - Pavel "Herdyn" Mikeš a Pavel "Mozilla" Klaban.



TIGER MASTERS


I letos v rámci FOR GAMES proběhne finále TIGER MASTERS. Již třetí ročník bude ukončený právě na FORGAMES. Těšit se můžete na  finále COUNTER STRIKE: GLOBAL OFFENSOVE, LEAGUE OF LEGENDS a HEARTHSTONE. Více informací o TIGER MASTERS a  možné kvalifikaci, najdete na www.topgaming.eu



Plán výstaviště - 2017




První uzávěrka přihlášek za zvýhodněné ceny 1.6. 2017


Vážení,  termín první uzávěrky přihlášek na podzimní veletrhy, je takřka za dveřmi. Do 1.6. 2017  můžete zaslat svoji přihlášku za výhodných cenových podmínek. Více najdete www.forgames.cz. Nezapomeňte, že včasné přihlášení vám zajistí i umístění v rámci haly, které bude více odpovídat vašim představám a požadavkům. 



Kaipan Baby


Kaipan Baby je nepřímým pokračovatelem Kaipanu 14. Ačkoliv se Čtrnáctce velice podobá, a má i podobné křivky karoserie, je to zcela jiný vůz. Na rozdíl od Čtrnáctky, která je přestavbou Škody Favorit, je Baby vyvinut jako kompletně nový vůz, zcela splňující současné předpisy o schvalování vozidel k provozu na pozemních komunikacích. Nová podvozková platforma využívající prvky lehkých čtyřkolek umožnila snížení hmotnosti vozidla na 350kg a tím jej zařadit do kategorie lehkých čtyřkolek L6e .  Kaipan BABY je kabriolet pro mladé. Dá se řídit již od 15ti let. Je to vůz, ve kterém máte vítr ve vlasech a úsměv na rtech. Při průjezdu krajinou si zcela užíváte své pocity z jízdy a zapomenete na běžné starosti. Kaipan je něco jako motorka na čtyřech kolech. V žádném jiném autě se na vás lidé tolik neusmívají a nemávají vám. Je to roadster dobré nálady. Pro nepříznivé počasí může být vybaven lehkou plátěnou střechou. Předpokládaná cena nového hotového vozu je 350.000Kč. 

Něco málo technických údajů:

Kaipan Baby je nepřímým pokračovatelem Kaipanu 14. Ačkoliv se Čtrnáctce velice podobá, a má i podobné křivky karoserie, je to zcela jiný vůz. Na rozdíl od Čtrnáctky, která je přestavbou Škody Favorit, je Baby vyvinut jako kompletně nový vůz, zcela splňující současné předpisy o schvalování vozidel k provozu na pozemních komunikacích. Nová podvozková platforma využívající prvky lehkých čtyřkolek umožnila snížení hmotnosti vozidla na 350kg a tím jej zařadit do kategorie lehkých čtyřkolek L6e . 
Kaipan BABY je kabriolet pro mladé. Dá se řídit již od 15ti let. Je to vůz, ve kterém máte vítr ve vlasech a úsměv na rtech. Při průjezdu krajinou si zcela užíváte své pocity z jízdy a zapomenete na běžné starosti. Kaipan je něco jako motorka na čtyřech kolech. V žádném jiném autě se na vás lidé tolik neusmívají a nemávají vám. Je to roadster dobré nálady. Pro nepříznivé počasí může být vybaven lehkou plátěnou střechou. 
Předpokládaná cena nového hotového vozu je 350.000Kč
Něco málo technických údajů:
Motor (varianta diesel) LOMBARDINI
Obsah 440 ccm
Max. výkon, dle typu 4 kW / 3500 
Motor (varianta elektro) 4 kW
baterie dojezd (dle osazení) 40, nebo 60, nebo 80 km
Převodovka AUT (variátor)
Rozměry 
Délka 3150 mm
Šířka 1550 mm
Výška 1200 mm
Poháněná náprava přední
Hmotnost pohotovostní 350 kg
Max rychlost 45 km/h
spotřeba diesel 2,5 -3 litry/100km
spotřeba elektro (0,35 Kč na 1 km)



FORD na veletrzích FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES




Re-Play


Na FOR Games 2016 nebude chybět hlavní lákadlo předchozích let - v sobotu 8. 10. od 14:00 proběhne již šestý fanouškovský den herního pořadu Re-Play, který znáte z Prima COOL. Bětka, Sterak, Flygun, Mazarini a další tvůrci Re-Playe a známí herní streameři si pro vás připravili na hlavním podiu show s množstvím soutěží, diskuzí, rozhovorů a tak dále. Velkým lákadlem bude také virtuální realita, kterou si Re-Play připravuje přímo na své stage nebo množství soutěží o herní RAM paměti Crucial Ballistix. A když už se přijdete do Re-Play arény podívat, tak si rozhodně nenechte ujít kvalifikace na novou sezonu jediné české profesionální závodní série BenQ Virtual GP. Zažijete skvělý závodní zážitek s herními volanty Thrustmaster a hned po absolvování kvalifikace si můžete vedle stage zahrát na LYNX Grunex počítačích s herními periferiemi Cooler Master.



OMEN od HP na FOR GAMES


Herní značka OMEN od HP nedávno vstoupila na český trh a vy si na FOR Games 2016 budete moct vyzkoušet nejen 15" herní notebook OMEN 15, ale také stolní počítače OMEN a OMEN X. Veškerý herní hardware je postaven na moderních technologiích a komponentách v čele s herními procesory Intel Core i7. Herní zážitek vám umocní 32" širokoúhlé monitory HP a pokud máte dost reality, tak se ponořte do reality virtuální. HTC Vive ve spolupráci s herními počítači OMEN od HP si připravilo pro návštěvníky několik ukázek VR her.



Alza přináší na For Games halu plnou virtuální reality


 

Společnost Alza.cz okoření veletrh For Games pořádnou porcí virtuální reality, jednou z nejmodernějších interaktivních vychytávek. V Letňanech budou k vyzkoušení tři odlišné technologie – HTC Vive, PlayStation VR a Samsung VR. Program v Alza VR hale se však nebude točit pouze kolem virtuální reality, připraveny budou také technologické novinky na stáncích Lenova, Samsungu, MSI, HAL3000, AOC a Xboxu, nebo stage s opravdu různorodým programem.Alza bude mít v hale 2D mimo prostorů s virtuální realitou připraven také vlastní stánek s herní zónou a Alza počítačovými sestavami, kam si hráči a hr mohou v průběhu celého dne přijít zahrát. Moderní stroje budou k dispozici nejen k volnému hraní, ale budou zde probíhat také turnaje. Třešničkou tohoto stánku bude možnost spatřit nejvýkonnější sériově vyráběnou sestavu v ČR, Alza Red Bull Ultimátní hráč, v jehož vnitřnostech najdeme 2x GTX 1080 či nejvýkonnější procesor Intel Core i7. Specialitku si připravilo Lenovo ve spolupráci s vydavatelstvím Comgad, v těchto dnech totiž spatří světlo světa očekávaná závodní hra WRC 6, která zde bude k vyzkoušení buďto na jednom z herních notebooků Lenovo IdeaPad Y700 a IdeaPad Y900, nebo na závodním DX RACER playseatu, jemuž po prvním doteku podlehne naprosto každý. Všechny čtyři dny zde budou právě ve WRC 6 probíhat závody o nejrychlejší časy, samozřejmě o krásné ceny. Stánek MSI nabídne prvotřídní virtuální realitu v podobě HTC Vive na strojích poháněných grafickými kartami NVIDIA GeForce. Jako samostatné kusy budou k vidění grafické krásky GeForce GTX 1060 Armor 3G OCV1 a Radeon RX 470 Gaming X 4G, ze základních desek to pak bude dvojice Z170I GAMING PRO AC a B150 GAMING M3. Chybět nebude hraní na našlapaných strojích Nightblade X2 nebo Vortex G65, a také prvotřídní virtuální realita HTC Vive ve spolupráci se společností NVIDIA.Virtuální realita udává celému programu rozměr, stejně tomu bude také u Samsungu, který taktéž disponuje vlastní technologií virtuální reality, Samsung VR headsetem. Mimo hraní s brýlemi bez hranic se na stánku Samsungu budou testovat další moderní technologie včetně mobilní vlajkové lodě Samsung Galaxy S7. V průběhu prodlouženého víkendu se právě tady může každý potkat s profesionálními hráči týmu eSuba a třeba je i vyzvat v Hearthstone! Vedle celé řady stolních počítačů či herních notebooků se bude vyjímat zelená barva kiosků s Xbox One. Pařanský konzolový koutek ocení zejména milovníci sportovních a závodních her, Forza Horizon 3 vyšla teprve před pár dny a můžeme vám zaručit, že na této odborníky vysoce hodnocené závodní simulaci se vyblbnou hráči i nehráči mladšího i staršího věku. Stejně tomu je i u klasické dvojice NHL 17 a FIFA 17, které nejsou na světě ani pár týdnů a jsou pro každého jistým lákadlem! Během prodlouženého víkendu budou v hale mimo volného hraní probíhat i turnaje pro veřejnost, do kterých se může zapojit naprosto každý. Volné hraní spolu se super turnaji bude probíhat i na stánku HAL3000 AOC na HAL3000 MČR sestavách a vysokofrekvenčních herních monitorech AOC. V Alza VR hale nebude chybět ani vlastní podium, kde se mimo programu s virtuální realitou HTC Vive a PlayStation VR mohou návštěvníci od čtvrtka do neděle těšit na přednášky o progamingu v Čechách a na Slovensku, stejně jako na zápasový program nejlepších domácích týmů v Overwatch, Dota 2, Rocket League a CS:GO, jenž bude probíhat v průběhu celého veletrhu.



Blindbox.cz




Videopozvánka na veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES


Dovolujeme si vás pozvat na souběh veletrhů hraček a her FOR TOYS, potřeb pro děti a kojence FOR BABIES a videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES, který se uskuteční od 6. do 9. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.
 



Crazy Bubbles


Chtěli jste někdy zkusit fotbal či hokej tou nejdrsnější možnou formou? Bezbolestně? Narážet do všeho kolem, co se hýbe a nebýt za to potrestáni? Být "bowlingovou koulí" či "kuželkou"? Moderní netradiční aktivity ve speciálních nafukovacích bublinách si budete moci vyzkoušet díky partneru FUN ARENY  společnosti Crazy Bubbles. V hale č. 5 tak vyroste nafukovací hřiště o rozměrech 18 x 8 m a tedy o zábavu rozhodně nebude nouze J.



Paintballgame.cz


Společnost Paintballgame.cz , která je nejen partnerem, ale zejména provozovatelem FUN ARENY , představí na veletrhu paintball, REBALL, junior paintball a paintballovou akademii. Budete tak mít možnost si osahat výstroj a výzbroj jak pro klasický paintball, tak také například pro junior paintball , který se stal hitem pro děti, ale i pro dospělé, kteří se paintballu doposavad báli. Dozvíte se také informace jaký je rozdíl mezi woodsballem a sportovním paintballem, nebo jak se díky paintballové akademii  stát profesionálním hráčem.



Cinemart – pozvánka do kina


 • Abyste si připadali v hale číslo 5 jako ve skutečné FUN ARENĚ , tak nebude chybět výzdoba od dlouholetého partnera FUN ARENY, který je největším filmovým distributorem v ČR – CINEMART Na co se můžete těšit? Například na obří stojku k , nejen hráči, očekávanému filmu Assassin's Creed!

 



Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

 

 

 

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje