FOR GAMES FOR GAMES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

OMEN League of Legends Finals - mezinárodní turnaj s českou účastí


V rámci veletrhu FOR GAMES proběhne v sobotu 21.10. grandfinále turnaje OMEN League of Legends Finals, kde se utkají týmy z nejrůznějších koutů světa o luxusní notebooky z dílny OMEN by HP.
Kromě domácí české reprezentace přijedou také týmy ze Saudské Arábie, Jihoafrické republiky, Ruska, Turecka a Polska. A kdo bude tvořit reprezentaci česka? Bude to tým eSuby, který si místo na světovém finále zajistil výhrou v lokální OMEN kvalifikaci, která vyvrcholila 15. 7. 2017. Všechny týmy, včetně české reprezentace, budou ubytovány v luxusním pražském čtyřhvězdičkovém hotelu a na výstaviště i z výstaviště pro hráče bude zajištěn odvoz. Přímo na místě turnaje se hráči utkají na herních noteboocích OMEN od HP s procesory Intel Core i7 a kompletním setem nových periferií OMEN od HP.
Turnaj sponzoruje nám již známý OMEN od HP a právě o produkty z dílny této značky se na turnaji hraje. Celkový vítěz si odnese herní notebooky OMEN do HP s procesory Intel Core i7 v celkové hodnotě přes 200 000 Kč. Ani tým, který podlehne až ve finále, ale neodejde s prázdnou. Pro hráče celku, který skončí na druhém místě, bude připravo pět setů herních periferií OMEN od HP. Turnaj bude probíhat celý den v sobotu 21.10. na stánku OMEN od HP. První zápasy začnou již dopoledne. Tak si připravte hlasivky a doražte, rádi vás na místě uvidíme.


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

 

 

 

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje