FOR GAMES FOR GAMES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


A New World: intimate music from FINAL FANTASY

V květnu představí pražský koncert "A New World: intimate music from FINAL FANTASY” svým posluchačum překrásné skladby z celé série FINAL FANTASY v kostele svatých Šimona a Judy. The New World Players zahrají nejen mnohé klasické a oblíbené ale také překvapivé skladby z více než třicetileté historie Final Fantasy pod vedením oceňovaného dirigenta Erica Rotha za spolupráce vynikajícího Benyamina Nusse. Od vyprodaného koncertu v dubnu 2016 jsme přidali mnoho nové a svěží hudby z neobyčejného světa Final Fantasy!

 

Info: https://ffnewworld.com/concert/prague18/

Tickets: https://www.ticketpro.cz/hudba/pop/2271092-music-from-final-fantasy.html

27.04.2018 15:08:01 Více  

Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.  

 

 
Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

 

11.01.2018 11:05:04 Více  

SOUTĚŽ !!! Datum vydání hry Super Mario Odyssey se kvapem blíží !!!

Datum vydání hry Super Mario Odyssey se kvapem blíží a Mario se tak rozhodl navštívit veletrh videoher a interaktivní zábavy ForGames, který se odehrává v PVA Letňany od 19. do 22. 10. Mario na akci bude v mnoha podobách. Vyberte si tedy jednu podobu, vyfoťte se u ní a pod hashtagem #MarioNaForGames sdílejte na sociálních sítích (pozor, u některých musíte zvolit, aby příspěvek byl veřejný) a získejte šanci vyhrát hru Super Mario Odyssey pro Nintendo Switch spolu s trikem ke hře.

17.10.2017 19:45:15 Více  

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale 1.

Přijďte si prohlédnout dynamické SUV Ford Kuga. Vystavovat budeme i populární Focus Kombi, který můžete mít již za 319 990 Kč. Přitom se jedná o vůz s výkonným motorem o výkonu 105 k a rozsáhlou standardní výbavou obsahující například klimatizaci, palubní počítač, kožený volant a komplexní bezpečnostní výbavu. Na ploše budou i další zajímavé modely. Naši specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Připravili jsme pro vás zvýhodněnou nabídku při příležitosti této výstavy. 

 

16.10.2017 10:21:55 Více  

ConQuest entertainment a.s. na ForGames - největší stánek věnovaný Nintendo produktům ve své historii

„ ConQuest entertainment a.s. ukáže na ForGames největší stánek věnovaný Nintendo produktům ve své historii. Na stánku o rozloze 228 m2 bude připravených 42 domácích herních konzolí Nintendo Switch a 19 handheld zařízení z rodiny Nintendo 3DS, na kterých lze zkoušet velké množství již vydaných titulů. Na fanoušky a návštěvníky FOR GAMES však čeká velké překvapení! S podporou od Nintendo of Europe nabídne český distributor na svém stánku k vyzkoušení dosud nevydané tituly pro konzoli Nintendo Switch. Největší lákadlem pro fanoušky bude rozhodně Super Mario Odyssey. Hru, která je ověnčena mnoha oceněními z videoherních výstav E3 a Gamescom, si návštěvníci budou moci vyzkoušet již týden před jejím oficiálním vydáním.

Seznam titulů, které budou k vyzkoušení na konzoli Nintendo Switch:

 • The Legend of Zelda Breath of the Wild
 • 1-2-Switch
 • ARMS
 • Pokkén Tournament
 • Mario Kart 8 Deluxe
 • Splatoon 2
 • FIFA 18
 • Mario+Rabbids Kingdom Battle
 • The Elder Scrolls: SKYRIM
 • Fire Emblem Warriors
 • Super Mario Odyssey

Seznam titulů, které budou k vyzkoušení na zařízení z rodiny Nintendo 3DS:

 • Metroid Samus Returns
 • Pokémon Sun & Pokémon Moon
 • YO-KAI Watch 2
 • Mario & Luigi: Superstar Saga+Bowser’s Minions
 • Monster Hunter Stories

Návštěvníci by si rozhodně neměli nechat ujít výstavní prostor pro amiibo figurky, protože budou mít jedinečnou šanci si prohlédnout chystané novinky k Super Mario Odyssey a šampiony ze hry The Legend of Zelda Breath of the Wild.

Doporučujeme také pozorně sledovat facebookové stránky Nintendo distributor Česká a Slovenská republika pro další informace ohledně chystaných turnajů o ceny a soutěží. „

13.10.2017 16:56:26 Více  

CIBIEN´S CORNER -

Zachováváme pocity z našeho mládí, kdy hrát na starých počítačích a konzolích bylo takovým malým rituálem, nebylo tak samozřejmé jako dnes, kdy si každý může zahrát promakanou hru prakticky kdekoli a jediná starost kterou má, je, kdy dostáhnou aktualizace na Steamu. Doby, kdy jsme se modlili při načítání hry z diskety, nebo kazety, aby se vůbec načetla. Měli jsme různé fígle na to, jak vložit disketu do mechaniky tak, aby se pravděpodobnost načtení hry zvýšila… A pak to nekonečné opakování úrovně, protože hry tenkrát měly většinou jednu obtížnost a ta nebyla zrovna na úrovni „beginner“. Na řadě exponátů si u nás můžete zahrát svou oblíbenou hru, napsat dokument v T602, odeslat mail přes vytáčené připojení, nainstalovat hru z šestnácti 3.5“ disket ve formátu .arj apod. Na FOR GAMES budete moci vyzkoušet v naší herně. 

13.10.2017 16:23:04 Více  

OMEN League of Legends Finals - mezinárodní turnaj s českou účastí

V rámci veletrhu FOR GAMES proběhne v sobotu 21.10. grandfinále turnaje OMEN League of Legends Finals, kde se utkají týmy z nejrůznějších koutů světa o luxusní notebooky z dílny OMEN by HP.
Kromě domácí české reprezentace přijedou také týmy ze Saudské Arábie, Jihoafrické republiky, Ruska, Turecka a Polska. A kdo bude tvořit reprezentaci česka? Bude to tým eSuby, který si místo na světovém finále zajistil výhrou v lokální OMEN kvalifikaci, která vyvrcholila 15. 7. 2017. Všechny týmy, včetně české reprezentace, budou ubytovány v luxusním pražském čtyřhvězdičkovém hotelu a na výstaviště i z výstaviště pro hráče bude zajištěn odvoz. Přímo na místě turnaje se hráči utkají na herních noteboocích OMEN od HP s procesory Intel Core i7 a kompletním setem nových periferií OMEN od HP.
Turnaj sponzoruje nám již známý OMEN od HP a právě o produkty z dílny této značky se na turnaji hraje. Celkový vítěz si odnese herní notebooky OMEN do HP s procesory Intel Core i7 v celkové hodnotě přes 200 000 Kč. Ani tým, který podlehne až ve finále, ale neodejde s prázdnou. Pro hráče celku, který skončí na druhém místě, bude připravo pět setů herních periferií OMEN od HP. Turnaj bude probíhat celý den v sobotu 21.10. na stánku OMEN od HP. První zápasy začnou již dopoledne. Tak si připravte hlasivky a doražte, rádi vás na místě uvidíme.

13.10.2017 11:52:55 Více  

Alza.cz Showroom v hale 2D na veletrhu FOR GAMES

Letošní ročník FOR GAMES nabídne Alza.cz na ploše 800m2 showroom plný nejrůznějších aktivit pro celou rodinu. Přijďte se pobavit, soutěžit .V showroomu se sejdou přední herní a technologické značky. Samsung zde ukáže nejnovější herní televize, telefony a tablety. Výrobce herních monitorů AOC předvede svou řadu AGON, která umožňuje všem hráčům ten nejlepší zážitek z hraní. Vyzkoušet budete moci špičkové herní periferie od Logitechu, Trustu či HyperX. Výrobce notebooků Lenovo se svou herní řadou Legion bude prezentovat nekompromisní herní výkon zabalený do lehkého kompaktního řešení. DEV1S svoje herní brýle, které zvyšují komfort při hraní a chrání oči hráče. Asus si připravil Overlocking show, chybět nebude ani virtuální realita s HTC Vive. Na své si přijdou i fanoušci konzolí. Sony Playstation představí nejnovější herní tituly a Microsoft Xbox zase novinku FIFA 18. Alza.cz ukáže také řadu svých počítačů vytvořených ve spolupráci s nejlepším českým herním týmem Extatus, se kterým si návštěvníci budou moci nejen zahrát, ale také se vyfotit nebo si nechat poradit, jak se stát lepším hráčem. Pokud jste fanoušek nejen technologií, ale i ekologie, určitě oceníte možnost posadit se do nejžádanějšího elektromobilu současnosti – Tesly Model S nebo si osedlat některou z elektromotorek. A na závěr máme přichystaný program taky pro každého hračičku v podobě nejnovějších dronů a jiných „hraček pro dospělé“ .

12.10.2017 17:34:28 Více  

DXRacer výzva ve FIFA18

DXRacer výzva ve FIFA18 je tu. V sobotu 21.10. 2017 přiď do stánku DXRacer na ForGames a zúčastni se FIFA výzvy. Dej profesionálnímu hráči z teamu Dark Tigers alebo eEriness minimálně 1 gól a zařadíme tě do losování o DXRacer. Vyhlášení soutěže bude v sobotu po 17 hodině.  #dxracervyzva #ForGames #totomabavi

06.10.2017 16:52:49 Více  

Soutěž cosplay

Pozor! Pozor! Cosplayeři, jedna velká soutěž se blíží!
Hraje se o 10 000 Kč a spoustu dalších cen.
Kdy? V sobotu 21. 10. 2017 
Kde? Tiger Stage - hala 5C

03.10.2017 18:52:57 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

 

 

 

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje