FOR GAMES FOR GAMES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR GAMESKaždý může pomáhat pohybem

Představte si, že jakýmkoliv svým pohybem pomůžete těm, kteří to potřebují. Třeba během podzimních výletů na kole, když počasí ještě přeje, nebo při prvním nazutí lyžařských bot.

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem zaznamenává pohyb (např. při chůzi, běhu, jízdě na kole, lyžování, ale třeba i při běhu na běžícím pásu v tělocvičně) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body pak můžete prostřednictvím EPPky kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Nadace ČEZ pak projekt podpoří konkrétní a předem stanovenou částkou.

 

23.03.2018 20:33:08 Více

FINÁLE TIGER MASTERS NA FOR GAMES 2016

V rámci FOR GAMES proběhne  finále TIGER MASTERS. Již druhý ročník   bude ukončený právě na FOR GAMES.  Na co se můžetejako hráč nebo jako fanoušek těšit? Případně se ještě do soutěže zapojit a vyzkoušet si tak atmosféru herní stage... 

COUNTER STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE - TIGER MASTERS  Přes svoji krátkou turnajovou historii u nás, se stal jedním z nejnavštěvovanějších turnajů. V tomto turnaji se  můžete tešit na věcné ceny od partnerů turnaje a v samotném finále rozdáme až 50 000 Kč.

LEAGUE OF LEGENDS - TIGER MASTERS  League of Legends turnaje jsou nejnavštěvovanější a právě proto jsou základním kamenem progamingových turnajů. Turnaje jsou připravené pro širokou věřejnost a vyzkoušet si je může každý. 

Více informací o TIGER MASTERS a  možné kvalifikaci, najdete na www.topgaming.eu.

10.08.2016 11:18:59 Více
předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

 

 

 

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje